GamesBeat desmit labākās 2019. gada spēles

Visa GamesBeat komanda sanāca kopā, lai izvēlētos 2019. gada desmit labākās spēles. Apskatiet mūsu atskatu uz desmitgadi un spēlēm, kas to arī definēja.

10. Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro - Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice ir jaunākais programmatūras piedzīvojums. Tas izriet no From mīļotās Dark Souls, taču tai ir zobenu izmantošanas sistēma, kas ir vēl intensīvāka un prasīgāka.

9. Teamfight Tactics

Auto Šahs bija jauns novatorisks žanrs 2019. gadā, pateicoties Steot Workshop mod Dota 2. Taču lielais uzvarētājs bija Riot’s Teamfight Tactics, pateicoties milzīgajam League of Legends spēlētāju skaitam, kurš atrada sadarbības taktisko pieredzi League klajā laidējam. Teamfight Tactics spēlētāji veido armiju, kas sastāv no vienībām ar mērķi attīstīt sinerģijas, lai pārspētu ienaidniekus. Pēc tam cīņas notiek automātiski. To ir viegli iemācīties un grūti kļūt perfektam tajā.

8. Disco Elysium

Disco Elysium ir klasiskā stila lomu spēle, kas ir veids, kā pateikt, ka tā izskatās un jūtas kā kaut kas tāds, ko jūs būtu spēlējis datorā pirms 20 gadiem. Tas tomēr ir šajā sarakstā, pateicoties asai rakstīšanai un sarežģītai pasaules veidošanai, kā arī viedajām sistēmām, kas visas darbības pārvērš prasmju pārbaudē, kas atklāj dziļākas patiesības par varoņiem un tās pasauli.

Disco Elysium

7. Luigi’s Mansion 3

Nintendo Switch jau ir bijuši daudz augstākā līmeņa izlaidumu, un Luigi’s Mansion 3 ir pelnījis vietu starp šīm spēlēm. Tas nav nepielūdzams vai pārpildīts ar darbību, bet tas ir patīkami un lieliski sasniedz tā mērķi. Tāpat kā iepriekšējās Luigi’s Mansion spēlēs, Mario jaunākajam brālim ir uzsūcējs, un priekšmetu atrašana vienmēr ir jautra un apmierinoša. Un spēle pastiprina visas šīs mijiedarbības ar visizteiksmīgākajām animācijām, kādas jūs jebkad būsiet redzējis.

6. Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms aizved radošās asamblejas reālā laika kaujas simulatoru uz pazīstamu ķīniešu vidi, kur tas ir visizcilākais. Satriecošā spēle ir labāka, kāda tā jebkad ir bijusi, ar varoņu personāžiem, kas saglabā lietas interesantas. Un tad radošā asambleja sasaista misijas ar visaptverošu stratēģijas slāni, kas ir gandrīz tikpat labs.

5. Outer Wilds

Outer Wilds ir fizikas rotaļu laukums, kas no jauna izveido Saules sistēmu ar daudzām planētām, kas darbojas 22 minūšu cilpā, kas gandrīz vienmēr beidzas ar traģēdiju. Tomēr tas nav tikai rotaļu laukums. Tā vietā tās pasaules slēpj stāstu pavedienus, kas, kad jūs sākat tos vilkt, atšķetina seno noslēpumu, kas ir iespaidīgs un aizkustinošs. Bet jūs to neatrisināsit, iegūstot labāku statistiku vai aprīkojumu. Tā vietā vienīgais, kas var palīdzēt spēlējot Outer Wilds ir zināšanas. Tas padara piedzīvojumu personīgāku un aizraujošāku.

4. Slay the Spire

slay the spire

Slay the Spire ir lomu spēles piedzīvojums, kurā jūs mēģināt nokļūt pēc iespējas tālāk vienā piegājienā. Un tas var likties nepievilcīgi, bet izstrādātājs Mega Krits prasmīgi sajaucis dažādus elementus, lai izceltu to labākos aspektus. Jūs vienmēr vēlaties redzēt, ko darīs nākamā kārts. Un pat zaudējot, jūs vēlaties redzēt, vai varat nokļūt tālāk, balstoties uz to, ko iemācījāties.

5. Apex Legends

Sākot 2019. gadu, bija viegli pieņemt, ka tirgū vairs nebūs vietas jaunai kaujas spēlei. Pēc tam izdevējs Electronic Arts un Titanfall izstrādātājs Respawn Entertainment  februārī pārsteidza ar Apex Legends. Tāpat kā citas kaujas spēles šī ir šaušanas spēle, kurā uzvar tas, kurš pēdējais izdzīvo, taču tā sajauc formulu ar varonīgiem tēliem, kas līdzīgi Overwatch vai Rainbow Six. Aplenkums. Tas papildus lieliskajai varoņu mobilitātei daudziem spēlētājiem lika izvēlēties Apex Legends Fortnite vai PUBG vietā.

2. Star Wars Jedi: Fallen Order

Zvaigžņu karu Džedi: Fallen Order ir viena no labākajām Zvaigžņu karu spēlēm jebkad un viena no 2019. gada labākajām spēlēm. Tas iesaista tādus spēles aspektus kā Metroid Prime, Dark Souls un Uncharted kopā ar esošiem Zvaigžņu karu varoņiem un stāstiem. Rezultāts ir saliedēts un pārliecinošs piedzīvojums, kas ir izklaidējošs no tā atklāšanas brīža līdz pat kulminācijai.

1. Fire Emblem: Three Houses – gada spēle

Nintendo ilgstošā taktiskā lomu spēles sērija ieguva GamesBeat komandas simpātijas ar burvīgiem personāžiem un stāstu stāstīšanu, kā arī ar sarežģītām taktisko spēļu mīklām. Kā norāda nosaukums, spēle ir par trim mājām, kuras dažādās valstīs vai karaļvalstīs darbojas saspiestā kontinentā.

Spēlētāji var izvēlēties vadīt vienas no trīs māju studentiem kā viņu profesors. Un šis lēmums liek katrai darbībai un izvēlei justies daudz nozīmīgākai. Viens spēlētājs var darīt kaut ko tādu, kura rezultātā var ievainot vai pat nogalināt tēlu, kas ir citu spēlētāju pieredzes pamatā. Un tas arī nodrošina, ka stāsts ir dziļš un sarežģīts ar daudzām perspektīvām katrā konfliktā. Ja vēlaties, jūs pat varat atkārtot kampaņu vairākas reizes, lai iegūtu visus šos dažādos viedokļus.

fire emblem - three houses

Un tad izstrādātājs Intelligent Systems daudz paveica, lai uzlabotu stratēģijas apkarošanu. Lai arī Trīs namu parastais režīms ir pārāk viegls, spēlēt sarežģītajā versijā ir grūti un izdevīgi. Un pat tad, kad tas kļūst pārāk grūti, trīs nami ievieš ierobežotu attīšanas iespēju. Tas ļauj jums iemācīties līmeni vai eksperimentēt, nesaņemot pārāk bargu sodu. Tajā atzīts, kā cilvēki spēlē šīs spēles: bieži ar paliekošām nāves cīņām, bet arī atsākot cīņas, kad otrais varonis nomirst.

Tas padarīja iegrimšanu 60 līdz 90 stundas spēlē vieglāku kā vēl jebkad un deva iespēju izveidot savienojumu ar tās brīnišķīgajiem varoņiem.